KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14719004
nr 1471 9004
Grafiskt blad
Gudrun Kreienbrink. "Ballerina". Signerad, numrerad 57/100. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, bladets mått: 41x31 cm, oramat löst blad
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:12:51
30/5 19:07:51